Reklamná agentúra eurogalaxy

Reklamná agentúra

SEO optimalizácia

SEO optimalizácia

S takmer 14 miliardami on-line vyhľadávaniami mesačne je tu neobmedzená príležitosť ako zviditeľniť Vašu spoločnosť. Ale pre využitie tejto príležitosti, je potrebné sa objavovať na čelných pozíciách vo vyhľadávačoch, využiť sociálne médiá a uistiť sa, že Vaše webové stránky zmenia návštevníkov na zákazníkov. Ponúkame Vám maximálnu podporu a pomocnú ruku ako sa na čelné pozície dostať. Naša SEO optimalizácia nie je jednorazová úprava web stránky a dosť. SEO optimalizácia od nás Vám prináša pravidelnú starostlivosť o Vaše web stránky. Navrhneme najlepšie rozloženie obsahu Vašej web stránky a upravíme web stránku tak aby vyhľadávače o Vás vedeli.

Potrebuje Vaša web stránka seo optimalizáciu ?

Jednoducho sa o tom presvedčíte sami. Zadajte do vyhľadávača kľúčové slovo, ktoré zodpovedá Vašej činnosti a prezrite si prvé 2 stránky vyhľadávača. Ak sa tam nenachádzate asi bude v niečom chyba. Radi Vám s tým pomôžeme.

Cena ?

Vieme, že potrebujete vidieť výsledky preto prinášame unikátnu možnosť mesačného paušálu. Výsledky SEO optimalizácie sú jednoducho merateľné a preto sa nemusíte báť, že budete platiť za niečo čo Vám neprináša želaný výsledok.

Pravidelne po celú dobu našej spolupráce Vám každý mesiac bezplatne zašleme report ako si stojíte vo vyhľadávačoch a Vy sa môžete presvedčiť, že sme boli tá správna voľba.

Ak chcete pochopiť, ako úspešne aplikovať tieto stratégie neváhajte nás kontaktovať.